FutureAdPro

Jednym z modeli biznesowych w FutureNet jest program reklamowy, tak zwany Revenue Share (w skrócie Revshare). W tym programie wykupujemy paczki reklamowe (adpack), które umożliwiają wyświetlenie własnej reklamy promującej nasz biznes innym użytkownikom korzystającym z portalu. Dodatkowo serwis będzie nas nagradzał za naszą aktywność, którą jest obejrzenie dziesięciu reklam innych użytkowników. Każda paczka reklamowa generuje 120% w 120 dni. Zatem kupując adpack za 50$ otrzymasz 60$ po czterech miesiącach, co daje 10$zysku plus reklama swojego własnego biznesu. Ponieważ każdy użytkownik FutureAdPro jest także użytkownikiem FutureNet, przy każdej wypłacie zarobionych pieniędzy, 5% tej kwoty automatycznie przeznaczane jest na system matryc. Oznacza to, że jeśli dana osoba rejestruje się w FutureAdPro i nie jest zainteresowana matrycami, to automatycznie te matryce i tak będą jej budowane, co będzie generowało dodatkowe dochody.

 

Jeśli zainwestujesz pieniądze w tym systemie oraz będziesz oglądał 10 reklam innych użytkowników każdego dnia, to reinwestując zarobione w ten sposób pieniądze jesteś w stanie PODWOIĆ swój kapitał w ciągu zaledwie jednego roku. Oczywiście podobnie jak w systemie matryc, tutaj również znajdziesz system poleceń.

Ilość możliwych do kupienia adpacków jak i wielkość prowizji z poleceń zależą od posiadanego statusu. Przedstawia to poniższa grafika

 

Jak widzisz im większy posiadasz status, tym więcej paczek reklamowych jesteś w stanie kupić, otrzymujesz wyższe prowizje, a także możesz otrzymywać prowizję z poleceń aż do pięciu poziomów w dół!

Zatem jak zacząć?

  1. Po pierwsze zakup adpacki!

    Sam zdecyduj ile adpacków potrzebujesz aby dobrze wystartować.

    Więcej adpacków – więcej pieniędzy!

  2. Obejrzyj codziennie co najmniej 10 reklam innych użytkowników.

  3. Zdecyduj, czy chcesz być aktywny!

  4. Jeśli tak, zwiększ swój status zaczynając od 30$ rocznie.

    Im większy posiadasz status, tym więcej będziesz zarabiać!

Komentarze są wyłączone.