Futurenet.Club

FutureNet to platforma społecznościowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i zebrała już miliony użytkowników z całego świata.  Funkcjonalnością bardzo zbliżona jest do popularnego Facebooka – tutaj również dodajesz posty, zdjęcia, komentujesz aktywność znajomych, korzystasz z czatu. Jest jednak spora różnica między tymi dwoma portalami. Facebook atakuje Cię dziesiątkami reklam, na których zarabia fortunę w zamian za to, że możesz korzystać z ich portalu. FutureNet wychodzi z innego założenia – tutaj portal płaci Ci za Twoją aktywność! Zamiast wydawać miliony dolarów na kampanie reklamowe, portal woli oddać te pieniądze użytkownikom w zamian za promocję ich portalu. Jest to układ niezwykle korzystny dla obu stron.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać online musisz koniecznie obejrzeć trzy filmy zamieszczone poniżej, które pomogą Tobie zrozumieć jakie możliwości daje nam FUTURENET.

 

 

Jeżeli chcesz zacząć korzystać z dobrodziejstwa jakim jest DOCHÓD PASYWNY  dołącz do społeczności FutureNet.

Dołącz do najszybciej rozwijającej się społeczności na świecie.

 Nie czekaj!!!     ZAREJESTRUJ SIĘ    jeszcze dziś i zacznij zarabiać razem ze mną.

 

Filmy w polskiej wersji

 

 

 

 

FutureNet to jednak nie tylko portal społecznościowy. Na czym można zarobić korzystając z tej platformy? Oferowane są dwa oddzielne modele biznesowe. Pierwszy z nich to matryce, tak zwane drzewko przyjaciół (Friends Tree).

 

                                                   MATRYCE

 

Kupując matrycę, otrzymujesz również tzw. Media Points, czyli wewnętrzną walutę portalu. Dzięki niej możesz wykupić różne usługi oferowane przez portal.

Oprócz Media Points, otrzymujesz również miejsce w planie marketingowym firmy, dzięki któremu możesz zarabiać na rozwoju portalu. Do wyboru masz 6 matryc o różnych wartościach. Żeby kupić konkretną matrycę, musisz mieć wykupione wszystkie poprzednie. Przykładowo chcąc kupić matrycę za 50$, musisz posiadać również matrycę za 10$ oraz 25$. Jak działa taka matryca? Każda osoba w matrycy (zaczynając od Ciebie) dzieli się na 3 kolejne. Zatem na początku jesteś Ty, poziom niżej znajdą się już trzy osoby, z każdej z nich pojawią się kolejne trzy, co daje razem 12 osób (3+9). Matryca wypełnia się 10 poziomów w dół, co prezentuje poniższa grafika

 

 

 

Jak widzisz już pierwsza matryca kosztująca zaledwie 10$ jest w stanie pomieścić prawie 90.000 osób i daje Ci możliwość zarobienia łącznie ponad 44.000 $ ! Wyobraź sobie teraz ile możesz zarobić wypełniając matryce o wyższej wartości i dostając 5% za każdą nową osobę. Ale to nie wszystko. Otrzymujesz również specjalny bonus w wysokości od 10% do 50% (w zależności od ilości posiadanych matryc) w momencie kiedy Twój bezpośredni polecony zarabia pieniądze(matching bonus).

Zobacz jak wypełniają się matrycę i jak możesz zwiększyć nawet dwukrotnie swoje zarobki już na samym początku dzięki Matching Bonusowi!

 

Komentarze są wyłączone.